Jdi na obsah Jdi na menu

Příměstské tábory Talent

Příměstský tábor Talent, je pro menší počet dětí , především jde o děti s velkým zájmem komunikovat s okolim prostřednictvím svého talentu,  kresbou , malbou , zpěvem,   hudbou, básní......

Fotografie Vám přiblíží rodinnou atmosféru i výsledky kterých děti dosáhnou za neuvěřitelně krátký čas.  Těchto výstupu nelze dosáhnout pokud by bylo na lektora více než 4 děti.

Děti se snaží vytvořit výtvarnou zahradu, která bude stálou expozicí  pro začínající výtvarníky . Pro děti i dospělé. Bude zpřístupněná veřejnosti  přístup do zahrady je bezbarierový.  Jména dětí,  které vidíte na fotografiiích : Adélka, Natálka, Jan , Adámek, Lucie, Nela, Laurinka.

Dnes děti kreslily obrázky a psaly dopisy vážně nemocným dětem do nemocnice. Velice si jich za jejich přístup vážim.  Myslím, že děti v nemocnici budou mít šťasné srdíčka. Každého potěší když dostane dopis od kamarada.  Možná se dočkají opovědi a vzniknou nová přátelství.

Každý den děti pečou buchty  a poznávají bylinky. Dopoledné mají cvičení pro správné držení těla.

Po obědě, vyprávění a relaxaci. Vše je to také o zkušenostech lektorů, obrazy se nedají kreslit pokud je únava a tak musí lektor vycítit kdy je co vhodné.  Neustále si zpívají a to je moc dobře.

Všechny děti na konci týdne dostanou certifikát od senátorky paní Sekaninové. Srdečně Vás všechny zveme do  výtvarné zahrady na Nerudovou 45, kde budete moci zhlédnout některé z obrázku dětí naší výtvarné akademie .  H.K.

 

Talent srpen 2012 Prostějov

Datum: 5. 9. 2012
Fotografií: 47
Složek: 0